Hasta Yatağı Kiralama Mecidiyeköy

Home/Blog, Hasta Yatağı Kiralama/Hasta Yatağı Kiralama Mecidiyeköy

Hasta Yatağı Kiralama Mecidiyeköy

Hasta Yatağı Kiralama Mecidiyeköy

Hasta Yatağı Kiralama Bakırköy   ve hasta yatağı satış’ı yapan şirketimiz, evde iyileşme sürecine giren hastanın bakımına ve daha hızlı iyileşmesine en doğru bir biçimde yardımcı olmak için ekonomik fiyatlı hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir.  Sağlığınıza bir an önce kavuşmak için Konforlu, dayanıklı bir hasta yatağı için Şifa yatağı tercih edin.

Kendi üretimimiz olan hasta karyolaları Bütçenize uygun, piyasaya göre daha ekonomiktir. Aynı zamanda Hasta Yatağı üreticisi olan Şifa Yatak Alanında uzaman ekibi ile Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.  Sağlığına kavuşmak için evde tedavi görmek zorunda olan hastalar için konforlu ve bakımını kolaylaştırıcı birçok  modeli ile hizmet vermektedir. Size uygun olan Hasta Yatağı modellerimizi ister kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz.

Size uygun olan hasta karyolasını seçmek için bize BURADAN ulaşabilirsiniz  ya da seçtiğiniz hasta yatağı’ nı kiralamak & satın almak istiyorsanız BURADAN kiralayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Mecidiyeköy

Hasta Yatağı Kiralama Mecidiyeköy

Hasta yatağı kiralama Bakırköy ‘de

Evde Hasta Yatağında geçirmek zorunda kaldığınız hastalık süreniz boyunca, konforlu, rahat ve güvenli hasta yatağı modellerimizden birini seçebilirsiniz.

Hasta Yataklarından birini seçmeden önce dikkat edilmesi gereken konular hakkında danışmanlarınız sizleri bilgilendiriyor olacaktır. Şunu da belirtmek isteriz ki Hasta karyolası seçiminde ; Hasta yatağı fiyatı dışında fonksiyonları da size uyumlu olması çok önemlidir.

Hasta ve Hasta bakıcı, hastalık sürecinde Konforlu, Kullanışlı ve kolaylaştırıcı bir Hasta Yatağı seçiminde doktor ya da sağlık görevlisinin tavsiyelerini dikkate almalıdır. Hasta bakıcının hastaya daha rahat ve konforlu bakabilmesi için çok önemli olduğu gibi hastanın rahat edebilmesi için de çok önemlidir.

Hasta Yatağı Çeşitlerimiz

2 Motorlu Hasta Yatağı: Temel ihtiyaçlarını kendisi giderebilen (Tuvalet ihtiyacı gibi temel ihtiyaçlar) yani hareket kabiliyetini tamamen yitirmeyen hastalar için  uygun tercih olabilir.
3 Motorlu Hasta Yatağı: Temel ihtiyaçlarını kendisi gideremeyen ( Kısmi felçli veya yatalak ) hastaların bakımında kolaylık sağlayacağı için uygun tercih olabilir.
4 Motorlu Hasta Yatağı :  Trendelenburg  ve ters trendelenburg hareket kabiliyetine sahip olan hasta yatağı özel fonksiyonları olan gelişmiş hasta yatağıdır.

2021-05-07T14:47:39+03:00 By |Blog, Hasta Yatağı Kiralama|

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?