Kurumsal – Hasta Yatağı Kiralama Şirketi 2021-05-07T14:09:58+03:00

Hasta Yatağı Kiralama Şirketi

Hasta Yatağı Kiralama Şirketi  2005 yılında çalışma hayatına başlamış firmamız çok geniş ürün çeşitlerine sahip olan medikal sektöründe Faaliyete başlamıştır. Medikal Ürünler içerisinde Hasta Yatağı alanında yaklaşık bir yıl süren arge çalışmaları sonucunda hasta yatakları konusunda uzmanlaşmıştır.

Hastaneler, huzur evleri, diyaliz merkezleri’ ne hasta yatağı  temin ederken ev tipi hasta yataklarına alanında da tecrübesini kullanarak Ev tipi hasta yatağı üretimi , Ev tipi hasta yatağı kiralama, Ev tipi hasta yatağı satışı alanında da hizmet vermektedir.

Kurumsal - Hasta Yatağı Kiralama Şirketi

Kurumsal – Hasta Yatağı Kiralama Şirketi

Şifa Yatak olarak hasta yatakları, havalı yatak , yatan hasta ürünleri, hasta yıkama ürünleri gibi ihtiyaç duyulan medikal alanda çeşitliliğimizi arttırdık.

Hasta Yatağı  kiralama hizmetleri ile ilk kurulduğumuz yıllardan bugüne kadar  müşteri memnuniyeti ilkemizi hiç kaybetmeden ilerledik.

Hasta Yatakları alanında uzman ekibimizin önceliği her zaman hastamıza doğru ürünü anlatmak ,bilgilendirmek ve teyid edildiğinde hasta yatağı satış veya hasta yatağı kiralama hizmetini sunmak olmuştur.

Hasta Yatağı Kiralama istanbul

İstanbul da Hasta Yatağı kiralama hizmetinde ilk sırada olmayı başarmamızın sebebi;  hasta yatağı satışı ve sonrasındaki sunduğumuz teknik destek ve mutlu müşterilerimizdir. İstanbulda Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla Hasta Yatağı Kiralamak istiyorsanız bize buradan ulaşabilirsiniz.

 


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?