Hasta Yatakları

Home/Hasta Yatakları
Hasta Yatakları 2021-05-17T17:13:16+03:00

Hasta Yatakları veya Hasta Karyolası Nedir ?

Hasta yatakları kimsenin ihtiyaç duymaması ancak, ihtiyaç olduğunda da bu hizmeti kusursuz şekilde sizlere sunma şansına sahip olduğumuz önemli hizmetimizdir. Hasta bizim için biyolojik anlamda rahatlık sağlamaya amaçladığımız ve bu amaca yönelik ürünleri sunduğumuz kişiler olarak adlandırılır. Hasta Karyolası ise bu kişilerin ergonomisi için sunduğumuz araç olarak değerlendirilir. Medikal hasta yatakları ile bu bakıma en kolay şeklide sağlayabilirsiniz. Ayrıca hasta karyolası kiralama hizmetimizde vardır.

Hasta Karyolası Fiyatları Ne kadar ?

Hasta yatağı fiyatları ortalama 2000 TL ile 8500 TL arasındadır. Elektronik aksamları  ve  kullanılan aksesuarları doğrultusunda bu fiyatlar değişmektedir. Tabi ki yerli üretim ve ithal hasta yatakları da fiyat olarak birbirinden farklıdır. Ayrıca birde evinize kurulum veya kargo ile gönderim  maliyeti de olacaktır. En uygun hasta yatağı seçenekleri  için sizlere daha detaylı bilgiyi telefonda veya ofisimizde yüz yüze verebiliriz.

Hasta Yatakları Çeşitleri

Ev tipi hasta yatakları çeşitleri için sitemizde tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Hastanızın kilosu ve rahatsızlığına göre karar verebilir yada bize ulaşabilirsiniz. Motorlu ve korkuluklu anti bakteriyal olan tüm modellerimiz 2 yıl firmamız garantisi altındadır. Günümüz teknolojisinden hasta yatakları ev içi kullanımlarda dört hatta beş  motora kadar üretilebiliyor. Evde hasta yatağı kullanımı için bu çok büyük bir avantaj olmaktadır. Tabi ki doğru ürünü yani en çok işinize yarayacak modeli seçmek için bizi arayabilirsiniz.

Hasta Karyolası Yatağı Çeşitleri  ise tamamen sünger olup kendi içinde farklı kalite ve özelliklere sahiptir. Sertlik dansitesi yada visko gibi şekil alma özellikli olan çeşitlere ek olarak  kumaş dört parçalı yada sıvı tutucu fermuarlı kılıflı ürünlerimizde vardır. Genel olarak 90*190 cm ölçülerinde olmak ile beraber isteğe bağlı yatak yapımı da mümkündür. Tabi özel ölçü ise belirli bir adet olması gerekir.

Hasta Yatağı Kurulumu

İstanbul ili içerisinde servis ekibimiz seçmiş olduğunuz modeli evinize daha doğrusu odanıza kurulumunu yapmaktadır. Şehir dışı talepleriniz için ise Hasta karyolanız depomuzda kurulmakta ve kurulu olarak paketlenmektedir. Ambar veya kargo şirketi ile adresinize gönderdiğimizde sadece motoru fişe takmak yeterli olacaktır. Tabi bina kapısından evinize çıkartmakta sizin sorumluluğunuzdadır. Bunun ile beraber telefon ile görüntülü veya sesli olarak ta destek vermekteyiz. Evde hasta yatağı kullanımı ise kumanda ile yapıldığından son derece basittir.

Hasta Karyolası Kiralama ;

Hasta karyolası  daha doğrusu hasta yatağı kiralama satın almaya alternatif bir hizmetimizdir. Kısa süreli kullanımlar için tercih edilebilir. İlave olarak havalı yatak kiralama hizmetimizde vardır. Adrese depozit almadan teslim ettiğimiz ve ihtiyaç bitince yine evinizden geri aldığımız bu uygulama için daha detaylı bilgilere ulaşmak için 0212-210-30-34 no lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?