4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı Birçok fonksiyonu bir arada bulunduran hastaya ve Bakıcısına çok büyük faydalar sağlayan donanımlı bir hasta yatağı dır. 4 Motorlu Hasta Yatağı ile Yatağın baş ucu, ayak ucu aşağı yukarı hareket edebildiği gibi Trendelenburg ve ters Trendelenburg hareketleride yapabilmenizi sağlamaktadır. Trendelenburg harekerleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Hasta Yatağının hareket kumandası ile Hastanın  en rahat edeceği pozisyona getirmeniz çok basittir, bu pozisyonları sağlamanız için Hasta yatağında toplamda 4 adet motor bulunmaktadır, Bu dayanıklı ve sessiz piston motorlar sayesinde 180 ila 200 kg ağırlığındaki hastar rahatlıkla kullanabilir.4 Motorlu Hasta Yatağında Bulunan 4 adet motor  ile sırt bölgesini Ayak Bölgesini bağımsız hareket ettirebildiğiniz gibi diğer motorlar ile de hasta karyolasını aşağı yukarı yükseltip alçaltabilir siniz.bu işlemlerin hepsini kumandası sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Elektrik kesilmesi durumunda hasta yatağını hareket ettirebilmeniz için 2 adet 9V luk Pil bulunmaktadır, bu piller sayesinde elektrikler olmasa bile Hasta Karyolasını hareket ettirebilirsiniz.

 

Bu ürünümüzde olduğu gibi  tüm hasta karyolası ürünlerimizde de antibakteriyel özelliğe sahip elektrostatik fırınlanmış boya ile boyalı gövdesi bulunmaktadır. yine bu Hasta karyolasında olduğu gibi tüm hasta yataklarımızda aynı kalitede parçalar kullanmaktayız.

4 Motorlu Hasta Yatağında kullandığımız gibi tüm Hasta yataklarında kullandığımız ortak olan ve aynı kalitede sağlam,dayanıklı olan ürünler ise aşağıda listelenmiştir.

4 Motorlu Hasta Yatağı özellikleri

 • Sağlıklı Antibakteriyel  elektrostatik fırınlanmış boya ile boyanmıştır  bu yüzden ve kararma veya paslanma yapmaz.
 • Ayrıca kullanılan kaliteli ve delikli saç sistemi ile kaplanan bölgeler sayesinde hem yatak terleme yapmaz hemde yatağın havalanmasını sağlar.
 • Hasta Yataklarımızda 360 derece dönebilen  kilitli Medikal plastik tekerlekler kullanılmaktadır.
 • Hasta Yatağının dört tarafına da serum asabilmeniz için serum askı aparatı bulunmaktadır. (Bazı yataklarda 2 adet serum askı aparatı bulunmaktadır)
 • Plastik olan Korkuluklar antibakteriyel özellikli ve sökülebilir kolaylıktadır.
 • Hasta yataklarımız yani medikal tabiri ile şiltelerimiz dört parçalı 90*190 ölçüsünde 12 cm yüksekliğinde ve 23 danste sertliktedir.
 • Alternatif olarak ta 90*190 ölçüsünde  sıvı geçirmez kılıf ya da visko karışımlı hasta yataklarımızda mevcuttur. (Size en uygun olan tavsiye edilmektedir.)
 • 4 Motorlu Hasta Yatağı  içerisinde kullanılan yatağın; en:90 cm boy:190 cm yükseklik:12 cm dir.
 • 4 Motorlu Hasta Yatağı Dış Ölçüleri; En:105 cm Boy:205 cm Yükseklik:41 cm dir.
 • Sırt Kaldırma Açısı: 87°  Ayak Kaldırma Açısı: 45°  Yükseklik(yataksız): 41cm ile 83cm arası dır.
 • Stok Kodu: SY-600

 

Asansörlü Hasta yatakları kendi imalatımız olup 2 yıl garantilidir.  Kiraladığınız ya da satın aldığınız 4 Motorlu Hasta Yatağını İstanbul içine 4 saatte kurulumunu yapmaktayız.

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?