İletişim 2021-05-07T14:15:09+03:00
Hasta Yatağı iletişim

Hasta Yatağı Kiralama İletişim bilgilerine mi ihtiyacınız var ? İstanbul (Avrupa) içi ücretsiz nakliye hizmeti sunan şirketimiz sadece istanbul değil Türkiyenin her yerine hizmet sağlamaktadır.

    • ŞİFA YATAK ( Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti )
    • Halil Rıfat Peşe Mah. Yüzer Havuz Sokak. Perpa İş Merkezi B Blok Kat:5 No:301 Şişli / İSTANBUL / TÜRKİYE
    • Telefon: 0212 210 30 34
    • Mail: info@sifayatak.com

Hasta Yatağı Kiralama İletişim

Hasta Yatağı Kiralama İletişim bilgileri sayfasında Hasta Yatağı Kiralama Şirketi olan Şifa Yatak;  Hasta Yatağı kiralama, Hasta Karyolosı kiralama, Havalı yatak satış hizmeti vermektedir.
Hasta Yatakları hakkında ayrıntılı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.  Tüm Hasta Yatağı Modelleri ne Buradan, Hasta Yatağı Kiralamada nelere dikkat edilmeli konusuna Buradan ulaşabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama ve Hasta Yatağı Satış  ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama hizmeti veren Şifa Yatak  çok geniş ürün çeşitleri ile medikal sektöründe faaliyet göstermektedir. Medikal Ürünler içerisinde Hasta Yatağı Kiralama alanında yıllar süren arge çalışmaları ve üretim tecrübeleri sonucunda hasta yatakları konusunda uzmanlaşmıştır.

Hasta yatağı imalatı yapan firmamız Hasta Yatağı Satış ve Kiralama hizmetinde kurulduğu günden itibaren %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve tüm satışlarında ve Hasta Yatağı kiralamalarında bu başarıyı sağlamıştır.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?