Hasta Yatağı Kiralama – BLOG

/Hasta Yatağı Kiralama – BLOG
Hasta Yatağı Kiralama – BLOG 2017-09-08T00:33:15+00:00

Hasta Yatağı Kiralama – BLOG

Bu sayfamızda Şifa Yatak olarak Sizlere Hasta Yatağı Kiralama ile ilgili aklınıza takılacak olan tüm soruları ilgili açıklayıcı konuları ile birlikte sunmak için hazırladık.
Hasta Yatağı Kiralama fiyatlarından Hasta Yatağı Kurulumuna kadar tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Hasta yatağı kiralama İstanbul

Evde Hasta Yatağında geçirmek zorunda kaldığınız hastalık süreniz boyunca, konforlu, rahat ve güvenli hasta yatağı modellerimizden birini seçebilirsiniz.

Hasta Yatağı seçmeden önce dikkat edilmesi gereken konular hakkında danışmanlarınız sizleri bilgilendiriyor olacaktır. Şunu da belirtmek isteriz ki Hasta yatağı seçiminde ; Hasta yatağı fiyatı dışında hasta yatağı fonksiyonları da size uyumlu olması çok önemlidir.

Hasta ve Hasta bakıcı, hastalık sürecinde Konforlu, Kullanışlı ve kolaylaştırıcı bir Hasta Yatağı seçiminde doktor ya da sağlık görevlisinin tavsiyelerini dikkate almalıdır. Hasta Yatağı bakıcının hastaya daha rahat ve konforlu bakabilmesi için çok önemli olduğu gibi hastanın rahat edebilmesi için de çok önemlidir.

Hasta Yatağı Çeşitleri

İki Motorlu Hasta Yatağı: Temel ihtiyaçlarını kendisi giderebilen (Tuvalet ihtiyacı gibi temel ihtiyaçlar) yani hareket kabiliyetini tamamen yitirmeyen hastalar için  uygun tercih olabilir.
Üç Motorlu Hasta Yatağı: Temel ihtiyaçlarını kendisi gideremeyen ( Kısmi felçli veya yatalak hastalar) hastaların bakımında kolaylık sağlayacağı için uygun tercih olabilir.
4 Motorlu Hasta Yatağı :  Trendelenburg  ve ters trendelenburg hareket kabiliyetine sahip olan hasta yatağı özel fonksiyonları olan gelişmiş hasta yatağıdır.


WhatsApp Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by