Kiralık Hasta Yatakları 2021-08-31T12:48:29+03:00

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Sebepleri

Hasta yatağı kiralama sebeplerinin başında geçici süre yatağa ihtiyaç duyulması var. Yaşlılık veya kalıcı bir hastalık durumu söz konusu değil ise satın almak yerine kiralamak daha mantıklı olacaktır. Bakıcının daha sağlıklı çalışması ve hastaya en az müdahale ile bakım yapılabilmesi başlıca sebebidir.

  • Hasta altı temizliği
  • Yemek yerdirme
  • Elbise değiştirme
  • Masaj
  • Sırt ve ayak kaldırmak için fiziksel güç harcanmaması

Bu nedenler hem kısa süreli hem uzun süreli hasta karyolası kullanmak içindir.

Kiralık Hasta Yatağı Sistemimizin İşleyişi

İstanbul ilinde telefon ile kiralamak için bilgi alabileceğiniz, bilgilendikten sonra adresinizi vermeniz durumunda servis ekibimizin evinize gelip hasta yatağının kurulumunu gerçekleştireceğimiz bir hizmettir. Hasta Karyolası sizlere sıvı tutucu şilte ile birlikte gelir. Kurulum personelimiz  serum kullanabilme ihtimalinize karşı serum ekipmanını da sizlerin evine kurup işi bittikten sonra özenli bir şekilde geri alacaktır. Kurulum saatini ekip arkadaşlarımızla birlikte ayarlayabilir, gelen hasta yatağının kullanım biçimini servis elemanlarımızdan bilgi alarak öğrenebilirsiniz.  İhtiyacınız doğrultusunda havalı yatak ve yemek masası da alabilirsiniz. Hastanız henüz eve çıkmadan karyolanın hazır olması ve geldiğinde direk hasta yatağına yatması önemlidir. Seçilen modelin de mutlaka hastanıza uyumlu olması gerekir.  Tüm ürünlerin dezenfekte işlemi profesyonelce yapılmaktadır.

Kiralık Hasta Yataklarının Hepsi Motor Mekanizmalıdır. Motoru sayesinde çok rahat yatış pozisyonu ayarlayabileceğiniz hasta yatağınızda istediğiniz bölgeye istediğiniz ayar verebileceksiniz. Yataklar size sıfır ayarında ve son derece steril şekilde teslim edilecektir. Aylık ve üzeri  kiralama bedeli değişkenlik gösterir.  9 ay üzeri kiralamalarda satın alma yoluna gitmeniz tercih edilmelidir.

Hasta Yatağı Kiralama  Ne Kadar ?

Hasta yatakları kiralama ve alma işlemi yaşam fonksiyonlarını sürdüremeyen veya bir süre sürdürmekte zorlanan  kişilerin yatakta geçireceği süreyi kaliteli getirmek için sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizdendir.  Bu hasta yatakları modeline kullanım biçimine göre kategorilere ayrılsa da alan kişiler geçici süreli alabileceği gibi, yer kaplama durumuna karşılık evinde uzun süre tutmak istemeyebilmektedir. Bu yüzden hasta yataklarını kiralama yoluna giden insan sayısı oldukça fazladır.

Hasta yatağı kiralama fiyatı seçilen modele , adresinize ve hastanın kilosuna göre değişkenlik gösterir. Ortalama aylık 500 TL gibi bir rakamdan bahsetmek mümkün ise de bunu hastanın ihtiyacına göre belirlemek daha uygundur.Bu durumlarda kişi yatağın kullanılacağı zamanı bildirir, karşılıklı kiralama sözleşmeleri imzalanır, uzatma talebi olmaması halinde hasta yatağı kiralama akdi sonlandırılmış olur. Hasta yatağı hastasına bakılması için bakıcı tutan insanlarca özellikle tercih edilebilmektedir. Bakıcıların çok daha rahat çalışma sahası için hasta yatağı kiralama tercih edilen yöntemlerdendir.

Havalı Yatak Kiralama

Hasta karyolaları üzerine konulan havalı hasta yatakları yine karyola ile beraber kiralanabilmektedir. Tabi ki havalı yatak kiralamak için doktorunuz bu konuda ki önerisi çok önemlidir. Bası yarası yani yatma yarasına karşı kullanılan bu medikal ürünler bilinçsizce alınmamalıdır. İnternet ortamında çok ucuz fiyata satılan ve adına havalı hasta yatağı denilen modeller maalesef ki çoğu zaman bir işe yaramadıkları gibi hastaya da zarar vermektedirler. Ayrıca motoru bulunan şişme yataklar hiç durmadan çalışarak basınç dağıtıcı özelliktedir. Kalitesiz ürünlerde  motor arızası ve patlaması yüzünden çoğu kişinin mağdur olduğunu unutmamak gerekir. Havalı yatak kiralama hizmetimizde kullandığımız ürünler hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri

Yatağın alçalması, yükselmesi, kişi yemek yeme esnasında sırt bölümünün yataktan kalkmasını gerektirmeyecek şekilde ayarlanması, kollar ve bacakların konulabileceği mekanizmaların hareketleri gibi eylemleri hasta yatağınız ileri teknoloji motorlar sayesinde sağlamaktadır. Yataklar kişinin kullanım amacına ve hastalık biçimine göre tasarlanmaktadır. Bu motor sistemini bu şekilde kullanabilirsiniz. Hastanın dönme veya dönememe durumunda bir başkası tarafından döndürülürken yataktan düşmesini engellemek için korkulukla koruma sistemi ile hastanın güvenliği sağlanmalıdır. Bu korkulukların indirilip kaldırılması durumu hastaya bakan kişinin nevresimleri sık ve kolay değiştirmesi için de önemli tasarımlarımız arasında geçmektedir. Bütün bu düzeneği kaliteli motor ve tasarımla bütünlediğimiz hasta yataklarında sünger seçimi de kişinin vücudunun en rahat edebileceği tasarıma göre hazırlanmaktadır. Şunu unutmamak gerekir ki konfor ne kadar yüksek olursa sizler de o kadar rahat edersiniz. Bunun bilincinde olarak yataklarımızı çeşitlendiriyoruz.

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları

Kiralık Hasta Yatakları modellerimizin tamamı İstanbul içi 4 saate kurulum hizmeti ile verilmektedir. Hasta Yatağı kiralama fiyatları ve modelleri sitemizde mevcuttur. Bu fiyatları belirleyen unsurlar ;

  1. İstanbul içinde evinizin bulunduğu ilçe
  2. Hastanızın hareket kabiliyetinin ne kadar olduğu
  3. Kilo
  4. Tahmini kullanım süresi
  5. Hastalığın çeşidi

Evde Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama fiyatları  evde kullanım için olup aylık 500TL ile 750TL arasındadır. Hastane çıkışı iyileşme sürecini evde geçirecek kişiler İstanbul ilinde bu hizmeti Şifa Yatak tan alabilirler. İhtiyacınız olan modelleri sitemizden kendiniz seçebilir yada telefon ile destek alarak belirleyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermemizin sebebi hasta işi yaptığımızın farkında olmamızdır. Tüm ürünlerimiz evde kurulumunun ardından test edilmekte ve gerekli bilgilendirmeler itina ile yapılmaktadır. Evden eve hasta yatağı  taşıma ve kurulumu da tarafımızca yapılmakta olup, adrese ve modellere göre hizmet bedelleri değişmektedir. İstanbul dışına kiralama veya taşıma servisimiz maalesef yoktur. Tüm ürünlerimiz motorlu olup kumanda ile kontrol edilmektedir.  Ev tipi hasta yatakları kiralama için ister telefon ister whats App üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Havalı hasta yatağı kiralama hizmetimiz ise hasta karyolası ile beraber olduğu için sadece evlere yapılmaktadır. Hastanelere havalı yatak kiralaması yapılmamakta olup sadece satın alma işlemleri için teslimat yapmaktayız. Hem hijyen hemde kiralanan ürünün takibi hastane ortamlarında pek mümkün olmamaktadır.

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?