Hasta Yatağı kiralama Beylikdüzü

Home/Hasta Yatağı Kiralama, Hasta Yatağı Kiralama İstanbul/Hasta Yatağı kiralama Beylikdüzü

Hasta Yatağı kiralama Beylikdüzü

Hasta Yatağı Kiralama Beylikdüzü

Hasta Yatağı Kiralama Beylikdüzü

Hastanın uzun süre yatmasının gerektiği durumlarda, kullanılacak ürünün hastaya da faydalı olmasını gerektirir. Hastanın hastanede kalış süresine ya da evde yatış süresine bağlı olarak, farklı hasta yatak modellerini tercih edebilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü ilçemizde yaşayan hastalarımız çoğunlukla iki, üç ya da dört motorlu hasta yatağı modellerini tercih etmektedirler. Bu hasta yatakları, hastanın bakımını sağlayan yakınları ve özellikle sürekli yatmak zorunda olan hastalar için oldukça mükemmel imkanlar sunmaktadır. Şifa Yatak  Beylikdüzü’ndeki hasta yatak siparişlerinizin, aynı gün içinde teslimat ve montajı sağlanmaktadır.

Hastanın uzun süre hareketsizliği de bazı rahatsızlıklara neden olur. Her şeyden önce, hastanın ağırlık merkezi bir tarafa toplanır ve bu nedenle o bölgede basınçlı yaralar ve ağrılar oluşmasına neden olur. Bu nedenle zamanla hastada yorgunluk başlar. Bu tür hareketliliğe sahip olmayan yatalak hastalar için şifa medikal yatak firması olarak üç ya da dört motorlu hasta yataklarını tavsiye etmektedirler. Bu hasta yataklarının avantajları sırasıyla şöyledir:

3 motorlu hasta yatağında motorlar; Baş ve ayak bölümlerini  yapısındaki üç motor sayesinde motor alçalarak yatağı kaldırır. Bu, hastanın bakımını daha rahat hale getirir.

4 hasta yataktaki motorlar; 3 motorlu hasta yataklarındaki özelliklerin dışında hastanın baş kısımlarının da hareketini sağlar.

Bu hasta yatak modellerinde hava yatakları kullanılmalıdır. Bu durumda hastada yatak yara oluşumunun da önlenmesini sağlayacaktır. Hasta yatağı kiralama siparişleriniz için bir telefon açmanız yeterlidir.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?