Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Hasta Yatağı Kiralama ve Satış

Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? sorusuna yanıt olarak hazırladığımız yazı size hasta yatağı ve hasta karyolası satın alma yada kiralama işleminde yol gösterecektir. Hasta yatağı almadan evvel bilinmesi lüzumen en mühim şey hasta yatağının tam olarak ne bulunduğudur. Size ne gibi olanaklar sağlayacağı ile ilgili bilgi almadan alacağınız hasta karyolası ve hasta yatağı daha sonra hayatınızda bir problem durumuna gelebilir.

Hasta yatakları bilinenin aksine iki parçadan oluşur. Bilinen parça yataktır ancak hastaya rahatlık sağlayan, çoğu hususta yardımcı olan karyoladır. Bu yüzden yataktan evvel karyola ehemmiyet taşımaktadır. Hasta karyolası alırken ilgi etmeniz lüzumen şey hasta karyolasının karyolasının fonksiyonlarıdır. Hasta karyolası hem hastaya yemek yeme, televizyon izleme, kitap okuma gibi olanaklar sağlar. Hem de bakıcınız hastanızla ilgilenirken hasta yatağındaki asansör sistemi ile yüksekliği kendisine göre ayarlayarak işini kolaylaştırabilir.

Hastanedeki hasta yatakları genel olarak rahat değildir, bunun nedeni sarfedilen yatağın niteliğidir. Bazı özel hastanelerde son derece kaliteli hasta yatakları kullanılsa da büyük bir fazlalığı niteliği düşük olan yatakları tercih ederek ucuza kaçmaktadır.

Eğer evde bakım amacıyla hasta yatağı almayı düşünüyorsanız daha çok fonksiyona sahip karyola almalı ve daha rahat yataklar tercih etmelisiniz. Kullanılan yataklar hastanın rahatlığını etkilediği kadar bakım ve tedavi sürecini de olumlu etkileyecektir. Hastanın rahatlığını göz önünde bulundurarak hareket ettiğiniz takdirde çok daha olumlu neticeler alacaksınız. Sadece tedavi olarak da değil. Hastanızın rahatlığı ve memnuniyeti bakıcınıza da yansıyacaktır. Devamlı işini bırakan bakıcılar yüzünden site site gezip, eşe dosta haber salıp bakıcı aramanıza lüzum kalmayacaktır.

Unutmamalısınız ki hasta yatağı ve hasta karyolası, hastanızın tedavi sürecinde son derece etkili bir medikal üründür.

Hasta yatağı alırken ilgi etmeniz lüzumen noktalar şunlardır:
Yan endüstri mamüller (Orijinal olmayan mamüller)
Sertlik derecesi
Kullanılan profillerin 30*40 mm. olması
Hasta Karyolasının manuel değil motorlu sistem olması
Motor gücünün hastanın kilosu gibi etkenlere bakarak ideal seçilmesi
Tekerleklerin hasta karyolasını hareket ettirme ihtiyacına ideal özellikte olması
Hasta karyolasının dış kasasının hangi maddeden bulunduğu ve sarfedilen boyanın niteliği
Bu yazımızda Hasta Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? sorusunun cevabını vermeye çalıştık. Daha çeşitli bilgi amacıyla 0(212) 210 30 34 numarasından bizi arayarak daha çeşitli bilgi temin edebilirsiniz ya da İstanbul şehrinin Şişli ilçesindeki Perpa mağazamıza gelerek mamülleri inceleyebilir ve test edebilirsiniz.

2021-05-07T14:43:40+03:00 By |Blog|

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?