Hasta Yatağı Kiralama Beykoz

Hasta Yatağı kiralama Beykoz

Hasta Yatağı kiralama Beykoz

İstanbul Beykoz ilçesinde hasta yataklarında uzmanlaşmış bir firmadan hem son teknolojik hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı ürün almak isterseniz şifa yatak 2010 yılından beri müşterilerine kaliteden ödün vermeden ürün hizmeti vermektedir. Firmamız sadece hasta yatağı değil hasta bakımı ile ilgili diğer ürünlerin satışını da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti firmamızın asla ödün vermediği var oluş ilkelerindendir. Satışını gerçekleştirdiği her ürününü öncesinde gerekli teknik donanımlar swot analizleri ile belirlenmiş ar- ge çalışmaları sonucu üretimi yapıldığından, bu zamana kadar herhangi bir ürünlerle ilgili herhangi bir şikayet almamıştır.

Mevcut ürün modellerimiz hakkında bilgi almak için İstanbul Şişli’deki Pera Ticaret Merkezi’ndeki Showroom’umuza gelebilir ya da +90 212 210 30 34 – +90 533 433 24 50 numaralı telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizden detaylı olarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Şifa yatak olarak İstanbul Beykoz ilçesindeki birçok müşterimiz için hasta yatağı model çeşitlerimizin siparişinde teslimatı ve montajı yapılmaktadır.

Ürünlerimiz için belirlediğimiz ücretler; Ulaşım, servis, kurulum ve montaj masrafları dahil edilmiştir. Beykoz ilçesindeki müşteriler genel olarak ahşap hasta yataklarını tercih etmektedir. Ahşap hasta yatakları,% 100 Alman teknolojisi ile yapılır ve hastanın oturup, yemek yemesini ve TV izlemesini sağlayan bir üründür. Bu ürün, ev ortamının görünümüne uyan bir hasta yatağı modeli olması açısından oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?