Hasta Yatağı Kiralama Beşiktaş

Hasta Yatağı Kiralama Beşiktaş

Hasta Yatağı Kiralama Beşiktaş Hasta yatakları, ev ortamında hastane sonrası tedavi işlemlerinin hastanedeki gibi rahat olmasını sağlamak için tercih edilmektedir. Yani bir nevi hastane ortamını evde sağlamak diyebiliriz. Şifa yatak olarak İstanbul Beşiktaş ilçesindeki hasta yatağı ihtiyaçları için gerekli ürünler geniş ürün yelpazesi ile karşılanmaktadır.

Firmamız sadece hasta yatakları satmamaktadır, ayrıca kiralama hizmeti de müşterilerine sunmaktadır. Şifa yatak  ürünleri kendi imalatı olup, piyasadaki satışa sunulan diğer muadili ürünlerden daha uygun fiyatlı ve niteliklidir.

Ayrıca firmamızın satışını yaptığı tüm ürünlerinde satış sonrası 2 yıl şirket garantisini değerli müşterilerine sunmaktadır. Şifa yatak olarak satışı yapılan ürünlerin nakliye, kurulum ve montajı için herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Ürünün montajı sonrası kullanırken yaşadığınız tüm sorunlar için daima müşteri servisini arayıp destek alabilirsiniz. Satış sonrası da şifa yatak müşterilerinin her zaman yanındadır. Ürünlerimiz sadece hasta yatakları olmayıp bunun dışında hasta için gerekli olan diğer ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

Hasta setlerimizin içinde; hasta karyolası, havalı viskos yatak ve alizesi, serum askı aparatı, yükselip alçalıp ayarlanabilen ve 360 derece dönebilen hasta yemek masası da mevcuttur.

Ayrıca Beşiktaş’ta yaşayan müşterilerimiz için, hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz de vardır. Bu ürün 180 kiloya kadar olan hastaları yatağından, yerden ya da tekerlekli sandalyeden kaldırıp taşımasını sağlamaktadır. Ürünlerin stokta olup olmadığını web sitemiz üzerinden ya da çağrı merkezlerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?