Hasta Yatağı Kiralama Bayrampaşa

Hasta Yatağı Kiralama Bayrampaşa Şifa yatak firması olarak İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde ihtiyacı olan müşterilerimize hasta yatağı satışı ve kiralama hizmeti sunmaktayız.

Sadece bununla da kalmayıp hasta yatağı taşıma lifting ve havalı viskos yatak kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Hasta yatağını hastanın özelliklerine göre kurumsal web sitemiz üzerinden ayrıntılı olarak inceleyebilir ya da Şişli ilçesinde Pera Ticaret Merkezi’nde bulunan Showroom’umuza gelip gözünüzle görüp test edip öyle siparişinizi verebilirsiniz. Siparişin verilmesi için hastanın durumuna uygun doğru yatağın bulunması oldukça önemlidir. Biz şirket olarak her hastanın farklı ihtiyaçlarının olduğunun bilincinde olduğumuz için birbirinden farklı geniş ürün yelpazemiz ile ürünlerimizi müşterilerimiz için imalatını gerçekleştirmekteyiz.

İmalatını kendi yaptığımız için yatakların satışında da bu nedenle daha fiyatlar müşterilerimiz için uygun ve avantajlı olmaktadır. Bayrampaşa ilçesinde yaşayan müşterilerimizin siparişleri aynı gün içerisinde montaj ve teslimatı gerçekleştirilmektedir. Yataklarımız farklı çeşitlerde ergonomik ve alman ahşabından üretilmiş özellikte olanları da bulunmaktadır.

Kurumsal web sitemizde satış için ve kiralama için ayrı ayrı ürünler set halinde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yine talep edeceğiniz ürünlerin stokta olup olmadığını kontrol edebileceğiniz gibi 7/24 bizi arayarak da bir telefonla ulaşıp müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bunun dışında biz müşterilerimize şu yatağı alın diye bir öneride bulunmamaktayız. Hastanın kilosu, sürekli yatan hasta olup olmaması hasta yatağının seçiminde oldukça önemli olduğunun bilincindeyiz. Showroom’umuzda kendiniz hasta yataklarını test edebilirsiniz.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?