Hasta Yatağı Kiralama Başakşehir

                                  Hasta Yatağı Kiralama Başakşehir

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama Başakşehir de Şifa yatak olarak hasta yatağı sektöründeki ekibimizin deneyimi ile İstanbul ili Başakşehir ilçesindeki müşterilerimize sipariş verildiği gün 4 saat içerisinde teslimat ve montaj işlemini gerçekleştirme taahhüdünü vermekteyiz.

Hasta yatağı sektöründe öncü isimlerden biri olan şifa yatak  müşterilerin talepleri doğrultusunda uzun yıllardır bu sektörde var oluşu ve bu sektöre girmeden önceki yaptığı araştırmalarla kalıcı olmayı sağlamıştır. Hastanın yatarken ki her ihtiyacının bilincinde olarak üretimi yapılmış hasta yataklarının üretim aşamasında son stoklardaki depolama anına kadar her şey kontrol altındadır.

Kalite kontrol mühendislerimiz ve teknisyenlerimizin denetiminden geçen ürünlerimiz teslimat anına kadar özel depolarda stoklanır. Sipariş yapıldığı an belirtilen hasta yatağı depolardan çıkartılarak Başakşehir ilçesine aynı gün teslim edilir. Alanında uzman ve eğitim almış ekibimiz hasta yataklarının montajını gerçekleştirir. Hasta yatakları montaj ve kurulum aşamasındaki her türlü olabilecek sorunlara karşı garanti kapsamı altındadır. Sadece montaj ve teslimatta değil, teslimat sonrası oluşabilecek sıkıntı ve teknik destek kapsamında da 24 ay garantilidir.

Şifa yatak  sadece satış anında değil satış sonrası desteği ile de her zaman müşterilerinin yanındadır. Oluşabilecek bir durumda bizi kurumsal telefonlarımız aracılığı ile ulaşabilir. Talep ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Her zaman çözüm odaklı olarak çalışan şifa yatak  sorunlarınıza kısa sürede cevap bulacaktır. Bunun dışında sadece hasta karyolaları değil, hasta için gerekli geniş ürün yelpazesi ile de her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermekteyiz.

  • Boru tipi havalı yatak
  • Hasta yemek masası
  • Taşıma Lifti
  • Yıkama seti

Hasta karyolası kiralama, Havalı Yatak kiralama ve pozisyon veren havalı yatak modellerimiz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?