Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Home/Blog, Hasta Yatağı Kiralama İstanbul/Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar ilçesindeki müşterilerine aynı gün hizmet veren Şifa Yatak olarak hasta yatağı satışı ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Yataklarımız ileri teknoloji ile üretilmektedir. Hasta yataklarımız fonksiyonlu ve her hastanın ihtiyaçlarına göre farklı özelliktedir.
Bunlar: elektrikli, motorlu çeşitleri vardır. Motorlu olanlar ise; iki motorlu, üç motorlu,  dört motorlu olanları vardır. Yine motorlu hasta yataklarından özel alman kalitesinde ahşaptan oluşan katlanabilir özellikte olanları da vardır. Motorlu ile elektrikli hasta yatakları arasındaki fark nedir diye soracak olursanız?

Yine iki motorlu olup sırt ve ayak kısmında hareket ettirme seçeneği vardır. Bunun dışında elektrikli olanlar ergonomik olup hasta yatağının aksesuarı değil de motor kısmına önem verilmektedir. 100 kilo altında olan hastaların kullanımı uygun olduğu için bu hastalarda daha çok tercih edilmektedir. Bunun dışında hasta yatağının karyolasında bulunan medikal tekerlekler hasta yatağının sabitlenmesini sağlama noktasında oldukça yardımcıdır. Bunun dışında hasta yatak kenarlarında bulunan yan korkuluklar hastanın herhangi bir düşme olayı yaşamasını engellemek amacı ile özel mandallarla sabitlenmiştir.  Hasta yatak karyolaları dışında viskos sıvı geçirmez hasta yatak satışımız da bulunmaktadır.

 

Şifa Yatak İstanbul ili Bağcılar ilçesindeki müşterilerimize aynı gün hizmet vermektedir. Hasta yatağı sektöründe yılların deneimi ile koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet veren firmamız Şifa  Yatak olarak satış sonrası da her türlü konuda yine müşterilerimize destek sunmaktayız.

 


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?