Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar

Hasta Yatağı Kiralama Avcılar firması olarak İstanbul ili Avcılar ilçesinde yaşayan müşterilerimize yılların tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hasta yatağı sektöründe öncü firmalardan olan Şifa yatak  olarak kuruluşumuzdan beri ödün vermeden devam etmemizi sağlayan vizyonumuz hastanın ihtiyaçlarına göre hem kaliteli hem hastaya uygun doğru ürünü çözüm odaklı olarak hastaya ulaşmasını sağlamaktır.

Bunları sağlarken bir yandan da hızlı olarak müşteriye hasta yatağını söz verdiğimiz tarih ve saatte ulaştırmaktır. Çünkü hasta yatağı önemli bir ihtiyaçtır. Hem de sadece hasta için değil hastaya bakan yakınları için de en önemli unsurdur. Normal yatak yatması gereken hasta için uygun değildir. Hasta yatağı her hastanın ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir.

O yüzden firmamızda tek bir ürün yoktur. Her ihtiyaca uygun muhteşem ekibimizin analitik düşünce ve son teknolojinin entegre edilmesi sonucu üretime gönderilmektedir. Bizim için hasta yatağının üretimi süreci müşterinin ihtiyaç, talep ve önerileri ile başlar. Üretim aşamasında alanında uzman mühendis ve çalışan ekibimiz ile sorunsuz olarak imalat gerçekleşir.

Kalite kontrol mühendislerimizin denetiminden geçen ürünlerimiz stoklarımızda özel depolama ile sahiplerini beklemektedir. Hasta yataklarının montajını yine özel eğitim almış çalışan ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul ili Avcılar ilçesindeki siparişlerinizde aynı gün 4 saat içerisinde gönderim ve montaj işlemi yapılmaktadır.

Hasta yatağı ihtiyacının önemini iyi bildiğimizden mümkün olduğunca çabuk teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz.

 


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?