Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Home/Blog, Hasta Yatağı Kiralama İstanbul/Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler ilçesinde imalat üretimi avantajı ile hasta yatağı karyola satışı yapan firmamız yılların tecrübesi ve deneyimli çalışanları ile hizmet vermektedir. Bunun dışında sadece satış değil kiralama hizmetini de müşteri ile karşılıklı anlaşma sonucu vermekteyiz.
Sadece hastanelere, tıp merkezlerine değil evdeki hastaları da düşünerek yine satış ve kiralama hizmetimiz vardır.

Fiyatlarımız her bütçeye uygundur, fiyatlarımız uygunluğu tamamen imalat yaparak satışa sunduğumuz içindir. Bu müşterilerimize avantaj sağlamaktadır. Üretimini yaptığımız hasta karyolaları hakkında ayfrıntılı bilgiye kurumsal web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında; istediğiniz bilgiler için 7 gün 24 saat +90 212 210 30 34, +90 533 433 24 50 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz, Şişli’de bulunan Pera Ticaret de bulunan Show Room’umuza gelip müşteri temsilcilerimiz ve güler yüzlü ekibimiz ile ürünlerimizi yerinde görerek inceleyip özelliklerini kendiniz test edebilirsiniz.

Bunun dışında eğer hasta yatağı kiralamak mı satın almak mı arasında kalıp karar veremiyorsanız.

Bu konuda müşterilerimize yardım amaçlı şu bilgiyi sunmaktayız: Eğer 6 ay ya da altı yatış durumu gereken hastaların kiralaması maddi açıdan daha uygunken 6 aydan daha fazla durumlarda hasta yatağın satın alınması en uygun olacaktır. Bahçelievler’de oturan müşterilerimiz için aynı gün teslimat ve montaj işlemini gerçekleştirmekteyiz.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?