Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

Home/Blog, Hasta Yatağı Kiralama İstanbul/Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

 

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

Şifa yatak  firması olarak 2010 yılından beri hasta yatağı sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hasta yatağı sektöründe faaliyet göstermeden önce alanında uzman ekip çalışanlarımız ile yaklaşık olarak bir yıl süren Ar-Ge çalışmaları sonucu üretimimize başladık.

7 yıldır sorunsuz ve mükemmeliyetçi yaklaşımımızla İstanbul ili Ataşehir ilçesindeki hasta ve hasta yakınlarına hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çünkü hasta kadar hasta yakınlarının da en önemli ihtiyacı hastanın rahatı ve iyileşme sürecinde onu hem fizyolojik hem de psikolojik olarak rahatını sağlamaktır. Biz bu bilinçle üretimini gerçekleştirdiğimiz hasta karyolası, yatağı ve hasta için yardımcı diğer ürünlerin satış hizmetini vermekteyiz. Ürünlerimiz herhangi bir soruna karşı olarak 24 ay garantimiz kapsamındadır. Hasta yataklarımız her bütçeye uygundur.

Hasta yatağı sektöründe akla gelen ilk firmalardan biri olmamızın nedeni her türlü hastaya uygun olarak üretim yapmamızdır. Çünkü örneğin kalp ameliyatı geçirmiş bir hasta ile yatağa bağımlı olarak yaşayan bir hastanın ihtiyaçları aynı değildir.

Bunun dışında hastanın kilosu da diğer bir farklılık etkenidir. Bunlardan yola çıkarak her türlü hastanın konforu ve rahatını düşünerek hasta yatağı satışı yaptığımız gibi kiralama hizmeti de vermekteyiz. Hasta yataklarımız motorlu ve elektrikli olmak üzere genel olarak iki farklı çeşidi vardır. Elektrikli hasta yataklarımız bütçeye daha uygundur. Ancak kesinlikle ürünün kalitesinden ödün vermeden imalatı verilmektedir.

İstanbul Ataşehir’ de yaşayan müşterilerimiz hasta yataklarının fiyatları ve özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?