(A+B 8cm) Ventilasyonlu,Kılıflı Havalı Yatak HY-1250

Teklif Al

(A+B 8cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak boru şekilli havalı yatakların içerisinde Ekonomik olarak bilinen ve en uygun fiyatlarla bizde bulabileceğiniz havalı hasta yatağı modelidir.

Açıklama

(A+B 8cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak boru şekilli havalı yatakların içerisinde Ekonomik olarak bilinen ve en uygun fiyatlarla bizde bulabileceğiniz havalı yatak modelidir. Ventilasyonlu  Safir Marka Havalı Yatak ‘ın (A+B Sistemli dir – Ventilasyonludur – 8cm Yüksekliktedir.)

Boru tipi Havalı Yatak Kullanımı;

 1. Başlangıç düzeyinde havalı yataktır.
 2. Hastalarımızın kilosu 100 kg ‘a kadar ise bu havalı yatağı kullanabilirler.
 3. Çıt çıtlı kılıfı olup kalça bölgesindeki 4 hücrede ventilasyon sistemine sahiptir.
 4. Üzerindeki borulu kanalları ortalama 8 dakika içerisinde sıralı olarak şişer ve iner .    Ventilasyonlu Havalı Yatağını kullanan hastanın aynı noktaya 8 dakikadan fazla yatmasını engellemiş olur.
 5. Sıralı olarak şişmesi özelliği sayesinde kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi de bulunmaktadır.
 6. Ventilasyonlu Havalı Yatak (A+B 8cm) ile motor arasında ikili giriş sistemi bulunmaktadır.   Havalı yatağın içindeki her boru havayı dağıtır ve 21 farklı bağlantısı ile hastanın şeklini almaz kendi şeklini hastaya verir.
 7. Ventilasyonlu Havalı Yatak ile beraber gelen hava motorundaki kilo ayarına göre ayarlama yapabilirsiniz.

Üzerinde hasta yattığı sürece prize takılı olarak çalışması gerekmektedir. Kısa süreli kullanım(0-1 yıl) için ideal dir.   Deri ve dokulardaki ortalama basınç oranı 60%’dir.   Stok Kodu : HY-900. Boru şekilli havalı yatakların içerisinde Ekonomik Fiyatı ile en çok tercih edilen Havalı yatak tır.

(A+B 8cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak  Teknik Özellikleri

 • Boyutları: 85cm x 185 cm
 • Elektrik Tüketim: 7W /1A
 • Motor: 220-230V
 • Hava Çıkışı: Dakikada 12 Lt
 • Ses: 55 Desibel dir.

(A+B 8cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak yukarıda belirttiğimiz havalı yatak özellikleri ile ilgili sormak istediğiniz herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa bize yan bölümde yazmakta olan telefon numaralarından ya da iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?