(A+B 12cm) Ventilasyonlu, Kılıflı Havalı Yatak HY-1600

Teklif Al

(A+B 12cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak modelinin biraz daha gelişmişi diyebileceğimiz modeldir. Ventilasyonlu , A+B Sistemli, 12cm Yükseklikteki hücreleri, Sıvı Geçirmez ve Hava Alabilen Fermuarlı Kılıflı Havalı hasta yatağıdır.

 

Açıklama

(A+B 12cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak  8 cm şişme yüksekliği olan A+B yani ikili sistemli modelinin biraz daha gelişmişi diyebileceğimiz modeldir. Ventilasyonlu  Safir Havalı Yatak , A+B Sistemli, 12cm Yükseklikteki hücreleri, Sıvı tutucu  ve Hava Alabilen  Kılıflı Havalı hasta yatağıdır.

Boru tipi havalı yatak özellikleri ve kullanımı ;

  • Eğer Hasta Günlük 12 saat den fazla zamanını yatarak geçiriyorsa bu hastada yatmaktan dolayı oluşan, yatma yarası/bası yarası önleyici olan HY-1200 modelimiz ikili sistem olarak çalışmaktadır. Bu Model de diğer modeller gibi Ortalama 8 dakika içerisinde üzerindeki borular sıralı olarak şişer ve iner. Bu sayede hastanın aynı noktaya 8 dakikadan fazla yatmasını engellemiş olur ve bu hareketlilik sayesinde kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi de bulunmaktadır.
  • (A+B 12cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak HY-1200 Modeli Genellikle yatma yarası olmaması için tedbir amaçlıdır veya yatma yarası başlangıç seviyesinde olan hastalar için uygundur. Bu modelimiz de diğer havalı hasta yatakları gibi üzerinde hasta yattığı sürece prize takılı olarak çalışması gerekmektedir. Bel ile boyun arasındaki ventilasyon, hava üfleme hücreleri sayesinde terleme ve pişik önleme konusunda büyük etkisi vardır. Ayrıca havalı yatağın kılıfı istenildiği takdirde çıkarılabilir, silinebilir veya yıkanabilir. Bu özelliği sayesinde çok kullanışlıdır.

(A+B 12cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak Teknik Bilgiler

  1. Havalı Yatak ile motor arasında ikili giriş sistemi bulunmaktadır.
  2. Havalı yatağın içindeki her boru havayı dağıtır ve 19 farklı bağlantısı ile hastanın şeklini almaz kendi şeklini hastaya verir.
  3. Havalı yatak motorundaki kilo ayarına göre ayarlama yapılır.
  4. 120 kiloya kadar kullanılabilenbu havalı yatak yüksek hücreli yani şişme yüksekliği 12 cm olması ile bir adım öne çıkan güzel bir başlangıç havalı yatağıdır.
  5. Deri ve dokulardaki ortalama basınç oranı 50%’dir.   Stok Kodu: HY-1200
  6. (A+B 12cm) Ventilasyonlu Havalı Yatak Ölçüler: 88 cm x 188 cm x 12 cm dir
  7. Güç: 7W 1A  Ses Düzeyi:45 Desibel

Şifa hasta yatakları olarak sattığımız tüm havalı hasta yatakları 2 yıl firmamız garantisi kapsamında olup yedek parça temini konusunda bir sıkıntı bulunmamaktadır. İstanbul içinde adresinize teslimat yapıyoruz.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?