20-30 derece Pozisyon Veren Havalı Yatak HY-4600

Teklif Al

Pozisyon Veren Havalı Yatak yatan hastayı sağ veya sola belli açıda döndürerek hastanın bası yarası / yatak yarası olmasını engellemede yardımcı olacak olan En gelişmiş ve sessiz havalı yatak modelidir.

Açıklama

20-30 derece Pozisyon Veren Havalı Yatak Fiyatları

İkili Sistem, Pozisyon veren Boru tipi Havalı Hasta Yatağı

Bası yarası oluşmuş hastaların tercih ettiği bu model pozisyon veren havalı yatak yada pozisyon aldıran havalı yatak olarak satılmaktadır. Özellikle hareket kabiliyetini tamamen kaybetmiş ve bakım konusunda zorlanılan durumlarda kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca yoğun bakım ünitelerinde en çok tercih edilen modeldir.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak Kullanımı ve Fiyatları ;

  • Otomatik olarak 45 er dakikalık setler halinde sağ,düz,sol eğim vererek hastanın aynı noktaya uyguladığı basıncı dağıtır. Az veya çok pozisyonlama tuşu ile açı kontrol edilebilir.
  • Sağ tarafa eğim yaptığında sol tarafta  uzunlamasına denge hücresi otomatik şişer ve aynı şekilde sol tarafa eğimlenince sağ tarafta denge hücresi devreye girer. Bu sayede hasta yatak içinde beşik gibi sağ sola sallanmaz ve düşme tehlikesi olmaz. Tabi yinede korumalı bir hasta karyolası ile kullanılması tavsiye edilir. Pozisyon değişiklikleri minimum düzeyde hissedilir.
  • İstenirse düz olarak pozisyon vermeden de kullanabilir. Her zaman pozisyon özelliği kullanılması gerekmez.
  • Bel,boyun arasındaki hava üfleme yani ventilasyon hücreleri sayesinde terlemeyi de azaltır.
  • Silinebilir, mikrop tutmayan fermuarlı kılıfı da mevcuttur.

Pozisyon veren havalı yatak kullananların yorumları bu ürünün  en rahat olanı yönündedir. Şunu unutmamak gerekir ki bu tarz bir havalı yatak ihtiyacınız oluşması için ;

  1. 20 saat ve üzeri hareketsiz yatan hastanızın olması
  2. Uzman bir bakıcınız yok ise
  3. Bası yarası kalça,bel bölgesinden vücudun diğer yerlerine de sıçradı ise
  4. Belli aralıklar ile  yani en fazla 4 saatte bir hastayı yattığı yerde hareket ettirme imkanınız olmuyor ise

bu modeli almanız gerekir. Daha hafif durumlar için düz pozisyonda çalışan farklı boru tipi Havalı yataklar sitemizde mevcuttur. Şifa Yatak olarak telefon ile de  size daha kapsamlı bilgi vermekten mutluluk duyarız. Pozisyon veren havalı yatak fiyatları ve çeşitleri için bizim ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Türkiye’de satılan en sessiz motor özelliğine sahip bu ürün için 2 yıl firmamızın garantisi mevcuttur. Pozisyon veren havalı hasta yatağı kiralama hizmetimiz sadece hasta karyolası ile beraber İstanbul’da yapılmaktadır.

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?