Full ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYK-600

Teklif Al

SYK-600 Kodlu 2 Motorlu Hasta Yatağı. Bu ürünü  İstanbul içine 4 saate Ücretsiz olarak evinize kurulumu yapılmaktadır.

Açıklama

Full ABS 2 Motorlu Kiralık Hasta Yatağı

Hasta yatakları içinde en çok tercih edilen 2 Motorlu Kiralık Hasta Yatağı SYK-500 hasta karyolası görsel olarak bakıldığında ev tipi hasta yatağı olarak ta adlandırılmaktadır.

Üzerinde bulunan 2 adet güçlü ve sessiz motor ile hasta yatağının baş ve ayak kısmını kolayca hareket ettirebilirsiniz. El kumandası sayesinde tek tuş ile sırt bölgesini kaldırıp, indirebilme ve tek tuş ile ayak bölümünü kaldırıp  indirme hareketini yapabilirsiniz. Tüm hasta yataklarımızda olduğu gibi Elektrik kesilmesi durumunda iki adet 9 voltluk pil ile çalıştırabilirsiniz. Böylelikle elektrik kesilse bile hastanızın pozisyonundan dolayı zorluk çekmezsiniz.

Şifa Yatak olarak Kendi üretimimiz olan Hasta yataklarında daima kaliteli, güvenli ve sağlıklı malzemeler kullanmaktayız. 2 Motorlu  Hasta yatağının kasası elektrostatik boya ile boyanmıştır ve kararma veya paslanma yapmaz. Ayrıca Yatak altındaki sac kısmında özel delikli yazısı sayesinde Hasta yatağının havalanması sağlanırken hasta yatağının da terleme yapması engellenmiş olur.

 

Hasta Yataklarında sanayi tipi tekerlek değil Medikal hasta yatağı tekerleği kullanmayız. Tamamı  360 derece dönebilen, dördü de ayrı kilitli  tekerler sayesinde hasta yatağının sabitleştirilebilir ya da istenildiğinde tek elle hareket ettirebilirsiniz.  Hasta karyolalarımızda dört tarafına da monte edilebilen serum askı aparatı da mevcuttur.

Full ABS kaplamalı anti bakteriyel, silinebilir dört adet korkuluk ,başlık ve ayaklığı kolayca sökülüp takılabilmektedir. Yan korkuluklar bağımsız olarak hareket edebilir ve hastanın yataktan inme binme hareketlerine destek olmaktadır. Daha çok hareketli hastaların tercih ettiği bu hasta yatağının korkulukları el ile dışardan ayrı ayrı açılıp kapanmaktadır ve amortisörler sayesinde rahatça kullanılmaktadır. Açılan korkuluklar hasta yatağının altına inerek yataktan inme binme hareketlerine engel olmaz.

Full ABS 2 Motorlu Kiralık Hasta Yatağı SYK-450 özellikleri

  • Sağlıklı Antibakteriyel  elektrostatik fırınlanmış boya ile boyanmıştır  bu yüzden ve kararma veya paslanma yapmaz.
  • Ayrıca kullanılan kaliteli ve delikli saç sistemi ile kaplanan bölgeler sayesinde hem yatak terleme yapmaz hemde yatağın havalanmasını sağlar.
  • Hasta Yataklarımızda 360 derece dönebilen  kilitli Medikal plastik tekerlekler kullanılmaktadır.
  • Hasta Yatağının dört tarafına da serum asabilmeniz için serum askı aparatı bulunmaktadır. (Bazı yataklarda 2 adet serum askı aparatı bulunmaktadır)
  • Plastik olan Korkuluklar antibakteriyel özellikli ve sökülebilir kolaylıktadır.
  • Hasta yataklarımız yani medikal tabiri ile şiltelerimiz dört parçalı 90*190 ölçüsünde 12 cm yüksekliğinde ve 23 danste sertliktedir.
  • Alternatif olarak ta 90*190 ölçüsünde  sıvı geçirmez kılıf ya da visko karışımlı hasta yataklarımızda mevcuttur. (Size en uygun olan tavsiye edilmektedir.)
  • 2 Motorlu Hasta Yatağı  içerisinde kullanılan yatağın; en:90 cm boy:190 cm yükseklik:12 cm dir.
  • 2 Motorlu Hasta Yatağı Dış Ölçüleri; En:110 cm Boy:210 cm Yükseklik:45 cm dir.
  • Sırt Kaldırma Açısı: 80°  Ayak Kaldırma Açısı: 40°  Yükseklik(yataksız): 45cm

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Full ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYK-600” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?