ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYS-5000

Teklif Al

SYS-5000 Kodlu Alüminyum korkuluk Hasta Yatağı. Bu ürünü  İstanbul içine 4 saate Ücretsiz olarak evinize kurulumu yapılmaktadır.

Stok kodu: SYS - 5000 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı

ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı , Hasta yatakları içinde en çok tercih edilen  ABS 2 motorlu hasta karyolası görsel olarak bakıldığında ev tipi hasta yatağı olarak ta adlandırılmaktadır.

Üzerinde bulunan 2 adet güçlü ve sessiz motor ile hasta yatağının baş ve ayak kısmını kolayca hareket ettirebilirsiniz. El kumandası sayesinde tek tuş ile sırt bölgesini kaldırıp, indirebilme ve tek tuş ile ayak bölümünü kaldırıp  indirme hareketini yapabilirsiniz. Tüm hasta yataklarımızda olduğu gibi Elektrik kesilmesi durumunda iki adet 9 voltluk pil ile çalıştırabilirsiniz. Bu şekilde sırt ve ayak kısmını indirebilirsiniz. Sürekli pil ile çalışmaz.

Şifa Yatak olarak Kendi üretimimiz olan Hasta yataklarında daima kaliteli, güvenli ve sağlıklı malzemeler kullanmaktayız. 2 Motorlu  Hasta yatağının kasası elektrostatik boya ile boyanmıştır ve kararma veya paslanma yapmaz. Ayrıca Yatak altındaki ahşap aralıklı latalar sayesinde Hasta yatağının havalanması sağlanırken hasta yatağının da terleme yapması en aza indirilmiş olur.

Hasta Yataklarında sanayi tipi tekerlek değil Medikal hasta yatağı tekerleği kullanmayız. Tamamı  360 derece dönebilen, dördü de ayrı kilitli  tekerler sayesinde hasta yatağının sabitleştirilebilir ya da istenildiğinde tek elle hareket ettirebilirsiniz.  Hasta karyolalarımızda dört tarafına da monte edilebilen serum askı aparatı da mevcuttur.

ABS kaplamalı anti bakteriyel, silinebilir başlık ve ayaklığı kolayca sökülüp takılabilmektedir. Yan korkuluklar boydan boya sağ ve sol tarafta birer tane olacak şekilde yapılmıştır. Daha çok hareket kabiliyeti azalmış hastaların tercih ettiği bu hasta yatağının korkulukları el ile dışardan ayrı ayrı açılıp kapanmaktadır. Mandal sistemi sayesinde rahatça kullanılmaktadır. Açılan korkuluklar hasta yatağının yanına inerek yataktan düşme yada kendini atma gibi olumsuzluklara engel olur.

2 Motorlu Hasta Karyolası   Özellikleri

  • Sağlıklı Antibakteriyel  elektrostatik fırınlanmış boya ile boyanmıştır  bu yüzden ve kararma veya paslanma yapmaz.
  • Ayrıca kullanılan kaliteli lata sistemi ile kaplanan bölgeler sayesinde hem yatak terleme yapmaz hemde yatağın havalanmasını sağlanır.
  • Hasta Yataklarımızda 360 derece dönebilen  kilitli Medikal plastik tekerlekler kullanılmaktadır.
  • Hasta Yatağının dört tarafına da serum asabilmeniz için serum askı aparatı bulunmaktadır. (Bazı yataklarda 2 adet serum askı aparatı bulunmaktadır)
  • Plastik olan başlik ve ayaklıklar antibakteriyel özellikli ve sökülebilir kolaylıktadır.
  • 2 Motorlu Hasta Yatağı  içerisinde kullanılan yatağın; en:90 cm boy:190 cm yükseklik:10-12 cm dir.
  • 2 Motorlu Hasta Yatağı Dış Ölçüleri; En:100 cm Boy:210 cm Yükseklik:41 cm dir.(Yataksız)
  • Stok Kodu: SYS-5000

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYS-5000” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?