Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Arnavutköy

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Arnavutköy

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Arnavutköy

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Arnavutköy

Şifa yatak Arnavutköy firması olarak hasta yatağı sektöründe yılların tecrübesi ile İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde yaşayan müşterilerimiz için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hasta yatak satışları ve kiralama hizmetleri sonrası müşterilerimize aynı gün içerisinde teslim edilir. Şifa Yatak  olarak yatarak tedavi gören hastalara özel her türlü konforlarını düşünerek hasta yatağı imalatı ve perakende satış yapan bir şirkettir.

Kurumsal web sitemizdeki hasta yatağı karyolaları ve havalı yatakların özellikleri ayrıntılı olarak bulunmaktadır. Doğrudan imalattan satış yapan firmamız tüm ürünlerini kendi standartlarının en üst seviyesinde üretmekte ve toptan fiyata adresinize teslim etmektedir. Servis kurulumu ve nakliye için herhangi ek bir ücret yoktur.

Bunun dışında Arnavutköy’deki müşterilerimiz için hasta yatağı kiralama hizmetimiz de bulunmaktadır. Hasta yatağı kiralama süresi aylık olarak belirlenmektedir. Hasta yatağı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan birisi doğru ürünü doğru hastaya almanızdır. Hastaneniz için de uygun ürünleri seçebilmek için sitemizdeki ürünleri ayrıntılı olarak inceleyebilir ya da eğer isterseniz İstanbul Şişli’de bulunan Perpa Ticaret Merkezi’ndeki Show Room’umuza gelerek ürünleri direk olarak yerimizde görebilirsiniz.

Son teknoloji ile üretimini yaptığımız kurumsal web sitemimizdeki hasta yatakları üretim ya da montaj hatalarına karşı iki yıl şifa yatak  tarafından garanti altındadır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu firmamız için vazgeçilmez ve ödün veremeyeceğimiz ilkelerimizdendir.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?