Hasta Yatağı Kiralama Firması

Şifa Hasta Yatakları olarak Hasta Yatağı kiralama ve hasta yatağı satışı yapan Firmamız;

Hasta Yatağı Kiralama Firması

Hasta Yatağı Kiralama Firması

Şifa yatak olarak tüm Hasta yatağı ve hasta karyolası ürünlerimizde içinde 2 adet 6000 newtonluk motor bulunan motor kullanmaktayız.  Dual motorlarımız 450 kg saf kaldırma gücüne sahiptir. Hasta Karyolası uyumluluğu ile 200 kg kaldırma kapasitesi mevcuttur. Yanlış kullanımları ve hasta bakıcıların yatağın üzerine baskı yapmaları veya ayak ucu ve baş ucu gibi kritik bölgelere oturulma ihtimallerine karşı Şifa Yatak  olarak, 180 kg altındaki hastalarına tavsiye ettiği motor modeli şeklidir.  180 kg üzeri hastalar için özel ürettiğimiz piston motorlu hasta yatağı seçmeleri önermekteyiz

Hasta Yatağı Kiralama‘da Kaliteli Hizmet Anlayışı

Şifa Yatak olarak Hasta Yataklarımıza Ucuz hasta yatağı motoru DEĞİL. Kaliteli ve 4 YIL GARANTİLİ Motor kullanmaktayız.

Hasta Yatakları’ mızın boyası sıradan metal boyası ile değil özel boya fırınlarında Antibakteriyel Özellikli Fırın Boya ile özenle fırınlarda boyanmaktadır.

Hasta Yatağı Tekerlekleri : Toplam 4 teker ve 2 adet çapraz kilit sistemi olan tekerlekler kendi ekseni etrafında dönebilen kauçuk kaplı dış yüzey sayesinde kaymayı önleyen tekerlekleri Sanayi Tekerleği değildir.Hasta yatağı için özel olan tekerler kullanmaktayız.

Şifa Yatak olarak Ürünlerimize özen gösteriyor ve tüm ürünlerimizi sağlığına kavuşmak isteyen değerli insanlar için faydalı olması açısından ürettiğimizi hiç bir zaman unutmadan çalışıyoruz.

 

2021-05-07T14:54:14+03:00 By |Hasta Yatağı Kiralama, Blog|
Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?