Hasta yatağı kiralama Eyüp

Home/Blog, Hasta Yatağı Kiralama/Hasta yatağı kiralama Eyüp

Hasta yatağı kiralama Eyüp

Hasta yatağı kiralama Eyüp bölgesinde hastaneden çıkan ve tedaviye evde devam eden hastalar amacıyla sarfedilen medikal üründür. Bir hastalık ya da kaza neticesi bedenin destek mekanizması olan kemiklerimizde meydana gelen sorunlar hayatımızı olumsuz anlamda etkilemektedir.

Günlük hayatı devam ettirebilmek, hareket edebilmek amacıyla bedende hareket sistemi adı verdiği ve kemik, mafsal ile kaslardan meydana gelen yapının desteğine gereksinim duyulmaktadır. Kemik sert bir dokudur.

Kemiklerin kuvvetlenmesi amacıyla süt mamüllerinin tüketilmesi önerilmektedir. Bir kaza geçiren, vuruş alan ya da yüksek bir yerden düşen şahıslarda detaylı kırıklar ortaya gelebilmektedir. Omurga kırıkları kuvvetli ağrıya namacıyla olabilmekte, hastanın yatakta hareket etmesi dahi zorlaşmaktadır.

Hasta yatağı kiralama Eyüp

Hasta yatağı kiralama Eyüp

Hasta yatağı kiralama Eyüp

Kişinin rahat bir yatakta istirahat etmesini isteyenler amacıyla Şifa Yatak mamüllerini alternatifleri ile hazırlamaktadır. Hasta yatağı Eyüp başta olmak üzere İstanbul’un detaylı yerlerinden verdiği siparişlere göre teslim edilmektedir.

İstanbul Eyüp bölgesinde hizmet sunduğumuz mahalleler
Ağaçlı Mahallesi
Akpınar Mahallesi
Akşemsettin Mahallesi
Alibeyköy Mahallesi
Çırçır Mahallesi
Çiftalan Mahallesi
Defterdar Mahallesi
Düğmeciler Mahallesi
Emniyettepe Mahallesi
Esentepe Mahallesi
Eyüp Merkez Mahallesi
Göktürk Merkez Mahallesi
Güzeltepe Mahallesi
Işıklar Mahallesi
İhsaniye Mahallesi
İslambey Mahallesi
Karadolap Mahallesi
Mimarsinan Mahallesi
Mithatpaşa Mahallesi
Nişancı Mahallesi
Odayeri Mahallesi
Pirinççi Mahallesi
Rami Cuma Mahallesi
Rami Yeni Mahallesi
Sakarya Mahallesi
Silahtarağa Mahallesi
Topçular Mahallesi
Yeşilpınar Mahallesi
Şifa Yatak ‘ın internet sitesinde yatak modellerinin özellikleriyle eş güdümlü hastanın gereksinim duyabileceği değişik malzemelere de yer verilmektedir. Hasta yemek masası, tekerlekli sandalye ve katlanabilir hasta yürüteci gibi yardımcı mamüller mevcuttur.
4 Parçalı Kumaş Hasta Karyolası Yatağı(Şiltesi) hava alabilir kumaş kaplamasına sahiptir. Yüksekliği 12 cm. olan ürün aynı vakitte hasta karyolasının şeklini alabilmektedir. Şayet müşterimiz İstanbul’da ikamet etmekte ise yatağın kurulumu 4 saat içerisinde tamamlanarak hastanın kullanması amacıyla hazır duruma getirilmektedir.

Hasta yatağı Eyüp ilçesindeki müşterilere satış ve kiralama hizmeti ulaştırılırken başka yandan şehirlerarası alınan siparişlerde ise saat 15.00’a kadar teyit yapılması durumunda aynı gün kargoya verilmektedir.

2021-05-07T14:42:46+03:00 By |Blog, Hasta Yatağı Kiralama|

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?