ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı SY 400

ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı SY 400  Genel Özellikleri
SY400 Model Hasta Yatağımızda 4 tarafa monte edilebilen portatif serum askılığı bulunmaktadır, kolay temizlenebilir mikrop tutmaz şık bir görünüme sahip ABS başlığı bulunmaktadır.
Kumanda ile baş bölgesi  80-85 derece olarak ayarlanabilir  ve ayak kısımları hareket ettirilebilir-ayarlanabilir.
ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı Ölçüleri;  En : 90 cm *Boy : 190 cm *Yükseklik 45 cm

ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı SY 400 İçeriği;
Hasta Yatağı  Şiltesi, (Şilte: Hasta yatağının üzerine konulan yataktır) 23 dans sertliktedir ve  çökme yapmaz. 4 kırımlı hasta yatağı nın şeklini alabilme özelliğine sahiptir.
Doktorların hastalar için en çok tavsiye ettiği sertliktedir .
Şiltenin ölçüsü : 12 cm – 90 cm – 190 cm.
ÖNEMLİ NOT: Şifa Yatak olarak tüm Hasta yatak larımız da  23 Dans şilte kullanmaktayız

ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı SY 400

ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı

ABS Piston Motorlu Hasta Yatağı

Hasta yatağı koruyucu örtü (Alez) : Hasta yatağı üzerine serilen Hasta Yatağı Örtüsüdür,  Alez sıvı geçirmez yapısı ve hasta terlediğinde terini çeken pamuk yüzeye sahiptir.

Hasta yatağı Serumluğu : Serum asabilmek için kullanılan aparattır. Hasta Karyolasının Köşesine Monte Edilebilir ve 2 kısımlıdır.

 

Şifa Hasta Yatakları olarak Hasta Yatağı kiralama ve hasta yatağı satışı yapan Firmamız:
Şifa yatak olarak tüm Hasta yatağı ve hasta karyolalasımızda içinde 2 adet 6000 newtonluk motor bulunan motor kullanmaktayız.  Dual motorlarımız 450 kg saf kaldırma gücüne sahiptir. Hasta Karyolası uyumluluğu ile 200 kg kaldırma kapasitesi mevcuttur. Yanlış kullanımları ve hasta bakıcıların yatağın üzerine baskı yapmaları veya ayak ucu ve baş ucu gibi kritik bölgelere oturulma ihtimallerine karşı Şifa Yatak  olarak, 180 kg altındaki hastalarına tavsiye ettiği motor modeli şeklidir.  180 kg üzeri hastalar için özel ürettiğimiz piston motorlu hasta yatağı seçmeleri önermekteyiz

Şifa Yatak olarak Hasta Yataklarımıza Ucuz hasta yatağı motoru DEĞİL. Kaliteli ve 4 YIL GARANTİLİ Motor kullanmaktayız.

Hasta Yatakları’ mızın boyası sıradan metal boyası ile değil özel boya fırınlarında Antibakteriyel Özellikli Fırın Boya ile özenle fırınlarda boyanmaktadır.

Hasta Yatağı Tekerlekleri : Toplam 4 teker ve 2 adet çapraz kilit sistemi olan tekerlekler kendi ekseni etrafında dönebilen kauçuk kaplı dış yüzey sayesinde kaymayı önleyen tekerlekleri Sanayi Tekerleği değildir.Hasta yatağı için özel olan tekerler kullanmaktayız.

Şifa Yatak olarak Ürünlerimize özen gösteriyor ve tüm ürünlerimizi sağlığına kavuşmak isteyen değerli insanlar için faydalı olması açısından ürettiğimizi hiç bir zaman unutmadan çalışıyoruz.

 

 

2021-05-07T14:56:18+03:00

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?