4 parçalı hasta yatağı

Home/Blog/4 parçalı hasta yatağı

4 parçalı hasta yatağı

4 Parçalı Kumaş Hasta Yatağı Şiltesi (Yatak)

4 Parçalı Kumaş Hasta Yatağı Şiltesi (Yatak)

4 parçalı hasta yatağı

4 parçalı hasta yatağı şiltesi  modelinin seçimi bireyin iyileşmesi ve rahat etmesine  en çok etken olan mamüllerden biridir. Otomatik kumanda ile hareket edilebilen  hasta karyolaları ile uyumlu olup baş ve ayak kaldırma hareketlerinde şekil almaktadır. Bunun sebebi karyolanın kasa bölümleri ile aynı şekilde kesilmiş olmasıdır.

Sevdiklerimizin iyileşmesi amacıyla yalnızca yatak yeterli değildir, Yatak Kişinin rahat yatıp kalkmasını ve gününün fazlası süreyi hem de bazıları amacıyla gününün bütün zamanı yatak üstünde geçeceği amacıyla Hasta Karyolanın üstündeki yatağında özelliği  bir o kadar mühimdir.

Hasta Karyolasında kullanılan 4 parçalı kumaş yatağın Hastanın rahat etmesi ve hastalığının geçmesinde en mühim rol oynadığını belirtebiliriz. Sevdiklerimizin iyileşmesinde en mühim rol oynayan 4 parçalı hasta karyolası döşeği  tabi ki tek tür değil bireyin hastalığa göre değişen modelleri ile fazlası alternatif sunmaktadır.

Önemli olan Sizin iyileşmeniz amacıyla en makul olan hasta yatağını seçmektir ve iyileşme sürecini en çok etkileyecek olan 4 parçalı hasta yatağı döşeği seçimini Doktor asistanınız ya da bu alanda eksper olmuş kişilerce seçmeniz sizin amacıyla çok mühimdir.

Hasta Karyolasının fazlası tipleri ile hizmet veren Şifa yatak firmamız yalnızca hasta karyolası değil hasta yatağınızda gereksiniminiz olan bütün modeller ile hizmet vermektedir.

Ücretsiz kurulum ve montaj hizmetleri için firmamız ile iletişime geçerek sizin amacıyla en makul ve ekonomik olan 4 parçalı hasta yatağı ve başka ürün gruplarımız hakkında bilgi almak için  bize Tel: 0533 433 24 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca 4 parçalı hasta yatağı modellerine de internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

2021-05-07T17:47:24+03:00 By |Blog|

Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?