Hasta Yatağı Kiralama Şişli

Home/Hasta Yatağı Kiralama Şişli
Hasta Yatağı Kiralama Şişli 2021-05-07T14:16:21+03:00

Hasta Yatağı Kiralama Şişli

Hasta Yatağı Kiralama Şişli

Hasta Yatağı Kiralama Şişli

Hasta Yatağı Kiralama Şişli olarak 2005 yılından bu yana çok geniş ürün yelpazesine sahip olan fiemamız, sektöründe kaliteli ve kendine özel bu yolda konusunda uzmanlaşmaya karar vermiş Hastaneler, huzur evleri, diyaliz merkezleri derken ev tipi hasta yataklarına duyulan ihtiyaca karşılık hasta yatağı Şişli olarak hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız  Hasta Yatağı İstanbul denilince akla ilk gelen firmamız  Türkiye’nin her köşesine ürün göndermektedir.

İstanbul Avrupa bölgesine Hasta Yatağını  kapınıza teslim ediyor ve kurulumunu sağlıyoruz üstelik ücretsiz. Şifa Yatak Olarak Hasta Yatağı ve Medikal ürünleri ile ilgili  Hasta Yatakları Üretimi, Hasta Yatakları Satış, Hasta Yatakları Kiralama, Havalı Hasta yatakları, Hasta Yatağı yedek parça

Hasta Yatakları ile ilgili paylaşımlarımız dan olan Hasta Yatağı Nedir ? yazısına Buradan ulaşabilirsiniz. Hasta Yatağı Nedir paylaşımımızı okuduktan sonra Hasta Yatağı Çeşitleri Yazımızı da çok yakında paylaşıyor olacağız.

Hasta Yatağı Kiralama Şişli

İstanbul’ un tüm ilçelerine hasta yatağı kiralama ve satış hizmeti sunan firmamız, Kiraladığınız ya da Satın aldığınız Hasta Yatağını Ücretsiz olarak nakliyesini ve kurulumunu yapmaktadır.

İstanbul Şişli İlçesinde bulunan Firmamız, Hasta yatağı Şişli ilçesine günlük teslimat yapılmaktadır. Firmamız ile ilgili kurumsal bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Şifa Yatak  Hasta Yatağı kiralama ve hasta yatağı satışı yapan Firmamız:
Şifa yatak olarak tüm Hasta yatağı ve hasta karyolalasımızda içinde 2 adet 6000 newtonluk motor bulunan motor kullanmaktayız.  Dual motorlarımız 450 kg saf kaldırma gücüne sahiptir. Hasta Karyolası uyumluluğu ile 200 kg kaldırma kapasitesi mevcuttur. Yanlış kullanımları ve hasta bakıcıların yatağın üzerine baskı yapmaları veya ayak ucu ve baş ucu gibi kritik bölgelere oturulma ihtimallerine karşı Şifa Yatak  olarak, 180 kg altındaki hastalarına tavsiye ettiği motor modeli şeklidir.  180 kg üzeri hastalar için özel ürettiğimiz piston motorlu hasta yatağı seçmeleri önermekteyiz

Şifa Yatak olarak Hasta Yataklarımıza Ucuz hasta yatağı motoru DEĞİL. Kaliteli ve 4 YIL GARANTİLİ Motor kullanmaktayız.

Hasta Yatakları’ mızın boyası sıradan metal boyası ile değil özel boya fırınlarında Antibakteriyel Özellikli Fırın Boya ile özenle fırınlarda boyanmaktadır.

Hasta Yatağı Karyolası: Toplam 4 teker ve 2 adet çapraz kilit sistemi olan tekerlekler kendi ekseni etrafında dönebilen kauçuk kaplı dış yüzey sayesinde kaymayı önleyen tekerlekleri Sanayi Tekerleği değildir.Hasta yatağı için özel olan tekerler kullanmaktayız.

Şifa Yatak olarak Ürünlerimize özen gösteriyor ve tüm ürünlerimizi sağlığına kavuşmak isteyen değerli insanlar için faydalı olması açısından ürettiğimizi hiç bir zaman unutmadan çalışıyoruz.


Yanıtla
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?