10 derece Pozisyon Veren Havalı Yatak HY-3200

Pozisyon Veren Havalı Yatak yatan hastayı sağ veya sola belli açıda döndürerek hastanın bası yarası / yatak yarası olmasını engellemede yardımcı olacak olan En gelişmiş havalı yatak modelidir.

Açıklama

Pozisyon Veren Havalı Yatak Yatan Hastaların en büyük derdi Bası yarası yani yatak yarası dır. Pozisyon Veren Yatak yatan hastayı sağ veya sola belli açıda döndürerek hastanın bası yarası / yatak yarası olmasını engellemede yardımcı olacak olan En gelişmiş havalı yatak modelidir. Yatağa bağımlı hastalar için en çok tercih edilen modeldir.150 kg a kadar kullanılabilmektedir.

Havalı hasta yatağının çalışma mantığı ise; otomatik olarak önce sağ tarafa döner sonra düzlenir, daha sonra sola dönerek sırası ile çalışır ve A+B+C sistemi ne ek olarak ortalama 8 dakikalık periyotlar halinde yatağı 10 derece döndürerek hastanın pozisyonunu değiştirir. Pozisyon Veren Havalı Yatak bu sayede yatak yarasının engellemedeki en üst düzeyde yardımcı olmuş olur. Pozisyon Veren Havalı Yatak ürünümüzde deri ve dokulardaki ortalama basınç oranı 20%’dir. Stok Kodu: HY-3200

Pozisyon Veren  Yatak Teknik Özellikleri: 88 cm X 188 cm Yükseklik : 10-18 cm. Tüketimi : 8W 1A Hava Çıkışı : 10 Litre/Dakika Ses Düzeyi : 35 Desibel dir.


WhatsApp Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by