ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYS-2000

SYS-2000 Kodlu Ekonomik Hasta Yatağı. Bu ürünü  İstanbul içine 4 saate Ücretsiz olarak evinize kurulumu yapılmaktadır.

Stok Kodu: SYS - 2000 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı

ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı , Hasta yatakları içinde en çok tercih edilen  ABS 2 motorlu hasta karyolası görsel olarak bakıldığında ev tipi hasta yatağı olarak ta adlandırılmaktadır.

Üzerinde bulunan 2 adet güçlü ve sessiz motor ile hasta yatağının baş ve ayak kısmını kolayca hareket ettirebilirsiniz. El kumandası sayesinde tek tuş ile sırt bölgesini kaldırıp, indirebilme ve tek tuş ile ayak bölümünü kaldırıp  indirme hareketini yapabilirsiniz. Tüm hasta yataklarımızda olduğu gibi Elektrik kesilmesi durumunda iki adet 9 voltluk pil ile çalıştırabilirsiniz. Böylelikle elektrik kesilse bile hastanızın pozisyonundan dolayı zorluk çekmezsiniz.

Şifa Yatak olarak Kendi üretimimiz olan Hasta yataklarında daima kaliteli, güvenli ve sağlıklı malzemeler kullanmaktayız. 2 Motorlu  Hasta yatağının kasası elektrostatik boya ile boyanmıştır ve kararma veya paslanma yapmaz. Ayrıca Yatak altındaki sac kısmında özel delikli yazısı sayesinde Hasta yatağının havalanması sağlanırken hasta yatağının da terleme yapması engellenmiş olur.

Hasta Yataklarında sanayi tipi tekerlek değil Medikal hasta yatağı tekerleği kullanmayız. Tamamı  360 derece dönebilen, dördü de ayrı kilitli  tekerler sayesinde hasta yatağının sabitleştirilebilir ya da istenildiğinde tek elle hareket ettirebilirsiniz.  Hasta karyolalarımızda dört tarafına da monte edilebilen serum askı aparatı da mevcuttur.

ABS kaplamalı anti bakteriyel, silinebilir başlık ve ayaklığı kolayca sökülüp takılabilmektedir. Yan korkuluklar boydan boya sağ ve sol tarafta birer tane olacak şekilde yapılmıştır. Daha çok hareket kabiliyeti azalmış hastaların tercih ettiği bu hasta yatağının korkulukları el ile dışardan ayrı ayrı açılıp kapanmaktadır. Mandal sistemi sayesinde rahatça kullanılmaktadır. Açılan korkuluklar hasta yatağının yanına inerek yataktan düşme yada kendini atma gibi olumsuzluklara engel olur.

2 Motorlu Hasta Yatağı   özellikleri

  • Sağlıklı Antibakteriyel  elektrostatik fırınlanmış boya ile boyanmıştır  bu yüzden ve kararma veya paslanma yapmaz.
  • Ayrıca kullanılan kaliteli ve delikli saç sistemi ile kaplanan bölgeler sayesinde hem yatak terleme yapmaz hemde yatağın havalanmasını sağlar.
  • Hasta Yataklarımızda 360 derece dönebilen  kilitli Medikal plastik tekerlekler kullanılmaktadır.
  • Hasta Yatağının dört tarafına da serum asabilmeniz için serum askı aparatı bulunmaktadır. (Bazı yataklarda 2 adet serum askı aparatı bulunmaktadır)
  • Plastik olan Korkuluklar antibakteriyel özellikli ve sökülebilir kolaylıktadır.
  • 2 Motorlu Hasta Yatağı  içerisinde kullanılan yatağın; en:90 cm boy:190 cm yükseklik:12 cm dir.
  • 2 Motorlu Hasta Yatağı Dış Ölçüleri; En:105 cm Boy:205 cm Yükseklik:41 cm dir.
  • Stok Kodu: SYS-2000

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“ABS 2 Motorlu Hasta Yatağı SYS-2000” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by