( A+B+C )12cm Ventilasyonlu, Kılıflı Havalı Yatak HY-1200

A+B+C 12cm Ventilasyonlu Havalı Yatak ,  Ventilasyonlu , A+B+c Sistemli, 12cm yükseklikteki hücreleri, Sıvı geçirmez ve Hava alabilen fermuarlı Kılıflı Havalı hasta yatağıdır.

Açıklama

A+B+C 12cm Ventilasyonlu Havalı Yatak , Safir Marka Havalı Yatak (A+B 12cm) modelinin biraz daha gelişmişi diyebileceğimiz modeldir. Ventilasyonlu , A+B+c Sistemli, 12cm Yükseklikteki hücreleri, Sıvı Geçirmez ve Hava Alabilen Fermuarlı Kılıflı Havalı hasta yatağıdır.

Eğer Hasta Günlük 18 saat den fazla zamanını yatarak geçiriyorsa bu hastada yatmaktan dolayı oluşan, yatma yarası/bası yarası önleyici olan HHY-1200 modelimiz ikili sistem olarak çalışmaktadır. bu Model de diğer modeller gibi Ortalama 10 dakika içerisinde üzerindeki borular sıralı olarak şişer ve iner. Bu sayede hastanın aynı noktaya 10 dakikadan fazla yatmasını engellemiş olur ve Bu hareketlilik sayesinde kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi de bulunmaktadır.

A+B+C 12cm Ventilasyonlu Havalı Yatak HY-1200 Modeli Genellikle yatma yarası olmaması için tedbir amaçlıdır veya yatma yarası başlangıç seviyesinde olan hastalar için uygundur. Bu Modelimiz de diğer Havalı hasta yataklari gibi Üzerinde hasta yattığı sürece prize takılı olarak çalışması gerekmektedir. Bel ile boyun arasındaki ventilasyon, hava üfleme hücreleri sayesinde terleme ve pişik önleme konusunda büyük etkisi vardır. Ayrıca havalı yatağın kılıfı istenildiği takdirde çıkarılabilir, silinebilir veya yıkanabilir. Bu özelliği sayesinde çok kullanışlıdır.

A+B+C 12cm Ventilasyonlu Havalı Yatak Özellikleri

Havalı Yatak ile motor arasında ikili giriş sistemi bulunmaktadır.
Ortalama 7 dakika içerisinde üzerindeki borular sıralı ve üçlü şişer ve iner.
Havalı yatağın içindeki her boru havayı dağıtır ve 19 farklı bağlantısı ile hastanın şeklini almaz kendi şeklini hastaya verir.
Havalı yatak motorunda sertlik ve yumuşaklık ayarı vardır
150 kiloya kadar kullanılabilen
bu havalı yatak yüksek hücreli yani şişme yüksekliği 12 cm olması ile bir adım öne çıkan güzel bir başlangıç havalı yatağıdır.
Deri ve dokulardaki ortalama basınç oranı 35%’dir.
Stok Kodu: HY-1200
Ventilasyonlu Havalı Yatak (A+B+C 12cm) Teknik Özellikleri: 88 cm x 188 cm Güç: 7W 1A Ses Düzeyi:40 Desibel


WhatsApp Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by